500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNDE KARGO BEDAVA!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Yeşilay Yayınları

Yeşilay Dergileri

Yeşilay, ülkemizde toplum, ahlaki ve kültürel bir gelişme atmosferinde olup, amacı milli kültürü seven, gençleri ve toplumu tehlikeye atan kumar, internet ve teknoloji bağımlılığı gibi tüm zararlı alışkanlıklarla mücadele etmek ve yok etmeyi hedefler. Toplumun beden ve ruh sağlığını önde tutarak, bağımlılık yapan davranışları engellemeyi amaçlar (ergenlerde tütün (sigara), alkol ve madde bağımlılığı gibi).

 

Yeşilay yayınları bu amaçlar doğrultusunda küçük yaşta çocukları bilgilendirmeye başlayarak gençleri ve yetişkinleri farkındalık seviyesi yüksek bireyler haline getirmek için vardır. Çocuk dergileri, ergen yal grubu dergileri ve yetişkin dergileri tüm bireylerin bilinçlenmesi için sunulur.

 

Kitaplarla Yeşilay

Kitaplar, en güzel bilgilenme ve gelişme araçlarından birisidir. Küçük yaşta alışkanlık edinilen bir kitap okuma alışkanlığı kişilerin hem dillerini güzel kullanabilme hem okuduğunu anlayabilme ve anlatabilme konularına destek olur iken hem de bilinçli bir neslin var olmasına olanak sağlar. Yeşilay, çocuklar ve gençler için çeşitli kitaplar sunarak okuma kültürünün artmasını sağlamayı hedefliyor. Yeşilay’ ın amacına uygun içeriklerde kitapların yanı sıra farklı konularda bilinçlenme sağlayacak kitapları da bünyesinde bulunduran Yeşilay Yayınları’ na Yeşilay Market üzerinden ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz ile Yeşilay’ a destek de olabilirsiniz.

 

Çocuklarla faydalı ve ilgi çekici etkinlikler yapmak onların gelişimi için çok önemlidir. Çocuklar dünyayı keşfetmeye başladıkları ilk andan itibaren öğrenmeye devam ederler. Bu keşif sürecinde ailelerin gelişimlerine ve birlikte güzel vakit geçirmelerine yardımcı olacak aktivite kitapları satın almaları önemlidir. Çocuk kitapları her yaşa uygun farklı işlevlere dönüştürülür. Yeşilay yayınlarına ait hikâyeler, boyama kitapları, kes yapıştır gibi ince ve kaba motor becerileri geliştirmeye yönelik etkinlikler de bulunmaktadır. Okumayı bilmeyen küçük çocuklarınıza ön araştırma yaparak özel kitaplar önerebilir, yaşlarına uygun kitaplar seçebilirsiniz.

 

Çocuk Kitapları

Kitaplar, insanları çevresinden farklı bir dünyaya taşıyabilen eserlerdir. Okurken bambaşka bir ortam hissetmenize, içinde bulunduğunuz durumun baskısından kurtulmanıza yardımcı olabilecek sanatsal ve öğretici eserlerdir. Okuyucunun elindeki kitap bir roman olduğunda, hikâyeyi başkahramanla birlikte sürüklemek okuyucuya ayrı bir keyif verecektir. Bazı okuyucular bir yazarın tüm eserini okumayı sever. Kimileri de Türk ve dünya edebiyatını şekillendiren kült eserleri kütüphanelerinde bulundurmak isterler. Aile ve çocuk gelişimi ile ilgili çalışmalar anne babalar için yol göstericidir. Rehbere çocuk gelişimi alanındaki rehberi okuyarak ulaşabilirsiniz. Kitap önerileri kurgu, eğitim, sanat, kültür veya ders kitapları gibi farklı kategorilere ayrılır.

 

Çocuk kitapları, çocukların gelişimine katkıda bulunacak şekilde uygun içerikler ile oluşturulur. Yeşilay Yayınları çocuklar için; çeşitli hikâyelerin olduğu kitapları ve Yeşilay içerikleri ile birleşerek var oluyor. Okul öncesi kitaplar, ilkokul kitapları, ortaokul kitapları Yeşilay Market’ te çocukları bekliyor. Yeşilay Market üzerinden alacağınız kitaplar ile hem çocuklarınıza kitap okuma bilinci yerleştirebilirsiniz hem de Yeşilay’ a destek olabilirsiniz.

Devamını Gör Küçült
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.