500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNDE KARGO BEDAVA!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Mustafa Kemal Atatürk Dekoratif Taş Süs

0 Değerlendirme
Yorum Yap
349,90 TL
Renk Seçenekleri :
"Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenleridr. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanmamıştır." Atatürk'e ait olan bu özdeğiş, Onun eğitime ve öğretmenlik müesesesine olan bakışını en iyi şekilde yansıtan önemli bir sözdür. Mustafa Kemal'in kendisini diğer dünya liderlerinden farklı ve özel kılan en temel özelliği hem askeri alandaki üstün başarıları, hem de devlet adamlığı alanında yapmış olduğu fikirsel devrimleridir. Gerçekleştirdiği inkılap ve devrimler sayesinde Onun ne kadar ileriyi gören bir devlet damı olduğunu milli hafızamızdaki yaşanmışlıklarla defalarca test etmiş bulunuyoruz. Eğitime ve öğretmenlere verdiği değeri her fırsatta ve her sözünde dile getiren Atatürk ülkesi için, gelecek nesiller için idealistlt öğretmenler olması gerektiğinin altını bilhassa çizmiştir. Halkının da desteğini arkasına alan ve imparatorluğun küllerinden Yeni Türkiye Cumhuriyet'ini kuran Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere cumhuriyeti armağan etmiştir. 
 
Çalışma masası ya da TV ünitesi üzerinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü taşımak, Onun öğretmenlerle ilgili olağanüstü değerli bir sözünü her an karşısında görebiliyor olmak eminiz ki öğretmeninizi fazlasıyla mutlu edecektir. Anıt Kabir, Atatürk resmi ve öğretmenler ile ilgili söylediği harika bir sözle hazırlanmış olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk Temalı Dekoratif Taş Süsünü öğretmeninize hediye ederk Ona taş gibi sağlam sevgi dolu bir armağan hazırlatabileceksiniz. Kalbinde Atatürk sevgisini, dilinde Atatük'ün ismini, yaşamında ise Gazi Mustafa Kemal Atatürk ilkelerini büyük bir tutkuyla koruyup savunan Atatürk sevdalısı sevdiklerinize bu dekoratif taş en anlamlı hediye olacak bundan hiç şüpheniz olmasın. 
 
10 Kasım 1938'de hayata gözlerini yuman Gazi Mustafa Kemal Gazi Mustafa Kemal Atatürk, o tarihten sonra düşünceleri ve önümüze rehber olan fikirleri ile her zaman kalbimizde yaşayacak! Geçen her günde değeri, fikirleri daha iyi anlaşılan sevgisi ise kalplerde çığ gibi büyüyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, her yıl 10 Kasım'da yurt genelinde, çeşitli etkinliklerle anılmaktadır. 10 Kasım sembolik bir anlam ifade etmektedir. Çünkü Gazi Mustafa Kemal Atatürk sevgisi sadece 10 Kasım ile sınırlı tutulabilecek bir şey asla değildir. Ona olan sevgi yılın 365 günü 6 saat her an devam etmektedir. Bizlere baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını en iyi şekilde anlamtama gayret eden, Onun ilkelerini ve fikirlerini tüm detayları ile anlatmaya çalışan sevgili öğretmenlerimize bizim de güzel bir sürpriz hediyemiz var. Üzerinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk resmi bulunan bu özel taş süsünü öğretmeninize hediye ederek evinde, öğretmenler odasında gururla sergileyebileceği harika bir dekortif obje armağanı verebilirsiniz.
 

Mustafa Kemal Atatürk Temalı Dekoratif Taş Süsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 
1 -) Ürün 15 X 20 boyutlarındadır.
2 -) Doğal taş kişiye özel hazırlanmakta olup, sipariş vermek için SEPETE EKLE butno üzerinde yer alan ürün kişiselleştirme alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
3 -) Ürün, sert plastik destek ayakları sayesinde masa ve benzeri düz zeminlerde sergilenebilir.
4 -) Gazi Mustafa Kemal Atatürk Temalı Hediye Taş Baskı, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.