• 0
 • 1
 • 2
 • 3
220,00 TL

Nostaljik Hediye Sepeti Büyük Boy

Renk Seçenekleri
:

Standart

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 20 yaş ve üstü kimseler için 80 ve 90'lı yılların eğlencesi ve tadı bir başkadır. Kısaca hatırlamak gerekirse mesela 80'li yıllarda henüz cep telefonu denen şey icat edilmemiş. İnsanlar birbirlerine bir "ALO" diyebilmek için ya sabit çevirmeli telefonlara ya da ankesörlü telefonlara ihtiyaç duyuyorlar! Telefonla iletişim ancak bu şekilde sağlanabiliyor. İnternet denen şey de yok henüz o yıllarda! Sosyal medya, internet oyunları henüz insanların hayatında yok. CD, DVD, USB tarzı elektronik araç gereçler de yok. Kaçırdığınız diziyi mesela internetten tekrar izleme şansınız yoktu. Hatta sadece tek bir kanal var ulusal çapta yayın yapan. Bize katılır mısınız acaba! Evet o yıllarda teknolojik anlamda eksik çok şey vardı ama günümüzle kıyaslandığında o zamanda olup, bu zamanda olmayan da çok şey vardır. Örneğin neşe vardı, eğlence vardı, oyun vardı, paylaşmak vardı, gerçek dostluk vardı, kısacası hayat vardı. Belki de insanlar nostaljik ürünlerle karşılaştıklarında yaşadıkları mutluluk ya da özlemini duydukları şey, aslında bu ürünlerin insana yaşattıkları o tadına doyulamaz samimiyet duygusudur.

  80'li veya 90'lı yıllarda çocukları ya da gençlik yılları geçenler için mesela bir TETRİS oyunu, günümüzün en gelişmiş oyun konsoluna değiştirilemez asla. Tetris oyunun verdiği keyfi ve eğlenceyi ancak çocukluk yılları bu oyunun çıktığı senelere denk gelenler en iyi bilir. O dönemin zeka oyunu olan Solo Test için de aynı şeyi söylemek mümkün. Saatlerce bıkmadan usanmadan çocuklar Solo Test oynuyorlardı. 90'lı yılların lezzetleri de akıllardan asla silinemez. Mesela o yılları gören bir çok kimse okul teneffüslerinde muhakkak leblebi tozu atıştırmıştır. Ya da mahallesinde arkadaşlarıyla topaç çevirmiştir. 

  En unutulmaz nostaljik oyuncaklar bu sepette! 90’lı yılları yeniden yaşamak, o nostaljik günlere dönmek isteyenler için hazırladığımız Nostaljik Hediye Sepeti ile geçmişin en eğlenceli oyunlarını, en neşe verici oyuncaklarını ve tadı damaklarımızdan silinmeyen lezzetlerini ayağınıza getiriyoruz. Siz de en yakın arkadaşınıza, kocanıza, babanıza veya erkek arkadaşınıza Nostaljik Hediye Sepeti armağan ederek, 90'lı yılların eğlence anlayışını günümüze şimdiye taşıyabilirsiniz. 

   
  Nostaljik Hediye Sepeti ile sevdiklerinize çocukluk anılarını yeniden yaşatabilirsiniz. Son derece şık bir şekilde hazırladığımız ve kırmızı renk büyük hediye kutusu ile beğeninize sunduğumuz Nostaljik Oyuncaklar Hediye Sepeti ile siz de geçmişe özlem duyan sevdiklerinize en yaratıcı armağanlardan birini verebilirsiniz. 
   

  Nostaljik Hediye Sepeti İçerisinde Neler Var?

   
  * 1 adet mıknatıslı balık tutmaca
  * 1 adet solo test
  * 1 adet baloncuk üretme oyuncağı
  * 1 adet rubik küp anahtarlık
  * 2 adet cino
  * 1 adet asker
  * 1 adet kuşlu düdük
  * 1 adet ufo pervane
  * 1 adet baston şeker
  * 1 adet yuvalarlak şeker
  * 1 adet şemşiye çikolata
  * 1 adet horoz şeker
  * 1 adet sulugöz sakız
  * 1 adet kaynana dili
  * 1 adet şaka yüzüğü
  * 1 adet topaç
  * 1 adet mızıka
  * 1 adet pamuk şeker
  * 1 adet tetris
  * 1 adet leblebi tozu
  * 1 adet ağızda patlayan şeker
  * 2 adet para çikolata
  * 1 adet fırfırik
  * 1 adet 6'lı cino şkerleme
  * 1 adet slime
  * 1 adet ipli fır fır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.