• 0
 • 1
160,00 TL

Filografi Başlangıç Seti

Renk Seçenekleri
:

Standart

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • FİLOGRAFİ BAŞLANGIÇ SETİ

  Filografiye merak salan ve ürün üretmeye başlamak isteyen her hobi meraklısının elinin altında bulunması gerek filografi başlangıç seti, internet sitemiz ayrıcalığı ile siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor. Renkli filografi örneklerini oluşturabileceğiniz en ucuz filografi başlangıç setimiz, hızlı gönderim ve ucuz fiyat politikamız ile kapınıza kadar getiriliyor. En ucuz filografi başlangıç setini bulabileceğiniz internet sitemizde, zengin içeriğiyle göze çarpan kolay filografi başlangıç seti, motiflerinizi ortaya çıkarabilmeniz için size çok yardımcı olacak.

   Filografiye başlamak isteyen ama filografi malzemeleri satan yerlere ulaşamadan bu merakını kaybedenlere müjde! Filografi başlangıç setine, zengin içeriğiyle birlikte Yeşilay Market'ten ulaşabilir ve hemen bu hobinize adım atabilirsiniz. İhtiyacınız olan bütün malzemelerin bulunduğu, hobi için en uygun filografi yapım seti, 24 saat içinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir, güvenli ve hızlı bir şekilde elinize ulaşır. Bundan sonrasında size kalan tek şey, bu kolay filografi başlangıç setini kullanarak motiflerinizi ve tasarımlarınızı yaratmaktır. Set olarak filografi malzemelerine ulaşabilir ve bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  FİLOGRAFİ NEDİR VE NASIL BAŞLAMALISINIZ?

  Filografi, tasarlanmış bir motifin, ahşap malzeme üzerine çiviyle çakılması ve bu çivilerin arasından çeşitli renklerde iplerin geçirilmesi ile oluşturulan, tasarladığınız motifi ortaya çıkarmanızı sağlayan bir el sanatıdır.

  Filografiye başlamak için öncelikli olarak bir filografi başlangıç setine ihtiyacınız var. Bu başlangıç setini temin ettikten sonra, filografi tahtasını sağlam bir zeminin altına koyarak filografi çivilerini doğru darbelerle onun üstüne çakmanız gerek. Tabii ki bundan önce ortaya çıkaracak bir tasarımnız olmalı ve bunu tahta zeminin üzerinde işaretleyebilmesiniz. Yeşilay Market'ten alacağınız kullanışlı ve en ucuz filografi başlangıç setinde, ihtiyacınız olan her malzemeyi bulabilirsiniz.

  Filografi Başlangıç Seti’nde bulunan malzemeler;

  *1 adet ahşap (26x34 cm filografi tahtası)

  *1 adet çekiç

  *1 adet saplı bız

  *1 adet karga burun

  *1 adet çivi çakma aparatı

  *250 gram filografi çivileri

  *4 adet kırmızı, sarı, beyaz ve siyah renklerde 0.30mm 49-50 metre uzunluğunda filografi telleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.